#your_pool

Baseny Drewniane

Wykorzystywanie drewna w czasach, kiedy świadomość ekologiczna ciągle rośnie, a produkty ekologiczne są powszechnie poszukiwane sprawia, że basen drewniany idealnie wpisuje się w aktualne trendy. Od lat wiadomo, że drewno jako żywy surowiec jest trwałe i przyjazne dla człowieka. Do produkcji basenów wykorzystujemy starannie dobrany surowiec z certyfikowanych lasów nadbałtyckich i skandynawskich. Tworzenie trwałych i wysokogatunkowych produktów jest naszym głównym priorytetem.

Unikatowa technologia i profesjonalna obróbka drewna gwarantują wysoką jakość wykonania finalnego produktu. Dbamy o to, by proces przetwarzania drewna i dalszej produkcji przebiegał wzorowo, a ostateczny produkt spełniał wszystkie europejskie normy. Nasze projekty realizowane są przez doświadczoną, wykwalifikowaną kadrę, co przekłada się na najwyższą jakość wszystkich naszych wyrobów.  

Dzięki różnorodności kształtów i rozmiarów baseny mogą stanowić wizualne uzupełnienie każdego domu. Drewniane baseny ze względu na naturalny surowiec idealnie pasują do każdego ogrodu, estetycznie współgrając
z naturalnym otoczeniem. Baseny można całkowicie lub do połowy zagłębić
w podłożu. Można również pozostawić je bez zagłębiania w ziemi i pomalować na dowolny kolor. Ma to duże znaczenie przede wszystkim dla rodzin z dziećmi. Rodzice mogą zdjąć schodki zewnętrzne, przez co uniemożliwiają dzieciom dostęp do wody bez ich nadzoru. 

Możliwości jest wiele i zależy to od pomysłu i upodobań klienta. Szczegółowa
i zrozumiała instrukcja instalacji gwarantuje szybki i bezproblemowy montaż basenu w ciągu dwóch dni. W przypadku basenów ośmiokątnych podłużnych
i prostokątnych niezbędna jest wylewka betonowa.